KASKO , SİGORTA ve ANLAŞMALI SERVİS HİZMETLERİMİZ

Trafik kazası sonrası uzun ve yorucu prosedürleri bir imza ile Kirazoğlu Kaporta ve Boyanın deneyimli kadrosuna bırakarak siz günlük hayatınıza devam edebilirsiniz.

- Araç Sigorta Hizmetinde Tamir İşlemi
- Araç Kasko Hizmetinde Tamir İşlemi
- Kaza Sonrası Check Up Hizmeti
- Sigorta Kapsamında Tamir ve Bakım
- Sigorta Dosya Takibi
- Teslimat Öncesi Kontrol İşlemi
- İstediğiniz Adrese Aracınızın Teslimatı

Kaporta İşlemi

     Servisimiz bünyesinde bulunan uzman personeli ve teknik donanımı ile tüm kaporta hasarlarına profesyonel çözümler üretmektedir. Her marka ve model binek aracın gerek yedek parça temini, gerek montajı ve gerekse boyama işlemleri firmamız bünyesinde gerçekleştirilmektedir.

İhtiyaç durumuna göre ister orjinal, ister yan sanayi parçaların temini mümkündür.


Tüm sigorta firmalarından gelen kasko ve trafik hasar işlemleri firmamız tarafından takip edilmektedir. Yapmanız gerekenler kısaca;

1- Onaylı Kaza Raporu (Orjinal)
2- Sigorta Poliçesi (Fotokopi)
3- Kaza Anında Aracı Kullanan Kişiye Ait Ehliyet (Fotokopi)
4- Ruhsat (Fotokopi)
5- Hasar Bedelinin Firmamız Tarafından Alınabileceğini Belirten Bir     Vekaletname (Noter Onaylı)

     Yukarıdaki belgeleri tamamladıkatan sonra yapmanız gerekne tek işlem aracınızı tamir atölyemize getirmek veya almamız için bize haber vermeniz.Servisimiz sigorta şirketiyle temasa geçip işleme başlayacaktır.
 
     Bu işlemi takiben sigorta şirketi hasarın tespiti için bir eksper görevlendirecektir. Görevlendirilen eksper, aracın ve belgelerin durumunu inceleyip hasar için (yedek parça, malzeme, işçilik vb) bir bedel biçecektir. Bu aşamadan sonra aracınızın onarım işlemleri başlatılır. İşlemlerin bitimi ile birlikte araç sahibine servisimiz tarafından haber verilir.Siz günlük hayatınıza kaldığınız yerden devam ederken, servisimiz eksper raporunun tamamlanması, sigorta şirketi tarafından hasar dosyasının incelenmesi-onaylanması gibi bürokratik işlemleri sizin yerinize takip etmeye devam eder...
  
    Sigorta işlemlerinin sonuçlanmasını takiben söz konusu hasar için vermiş olduğunuz vekaletname ile sizin yapmanız gerken ödeme sizin adınıza sigorta şirketinden alınır.Oto Boyama

Araç üzerinde oluşan her türlü boya hasarları RENK BİLGİSAYARI yardımı ile herhangi bir ton farklılığı olmaksızın, tüm OPAK ve METALİK renklerde FIRIN BOYA ile giderilir.

Fırın boya, boyama işleminin tozsuz bir ortamda yapılmasını, özel filtreler sayesinde partiküllerin boya ile etkileşime girmemesini, havadaki nem oranını minimum seviyeye indirerek boya işlemininin kalitesinin arttırılmasını sağlar.

Fırınlı boyama sisteminde aracın boyama işlemi bittikten sonra, 45 Dk. 65°C ısı verilerek kurutma işlemi yapılmaktadır.HAZIRLIK BÖLÜMÜ

Düzeltme işlemi biten araçlar hazırlık bölümünde boyaya hazırlanmaktadır.Hazırlık bölümünde tamamen su kullanılmadan kendinden vakumlu kuru zımpara sistemi kullanılmaktadır.

Kullanılan kuru zımpara sistemiyle araçların zeminlerinde oksitlenmenin önüne geçilmekte ve hızlı bir hazırlık yapılmaktadır.

Hazırlık aşamasında kullanılan malzemeler son sistem olup standox ürünleri kullanılmaktadır.Pasta Cila ve Boya Koruma

Pasta cila ve boya koruma uygulamalarınız kısaca faydaları ;

- Araçınızın ilk günki temizligine kavuşması sağlanır
- Araçınız boyasını zararlı güneş ışıgından korur
- Araçınızın boyasının üzerinde tabaka oluşturur cizilmeyi önler
- Araçınızdaki ciziklerin (küçük olanları) yok eder
- Araçınıza parlaklık ve güzel bir görünüm katar
- Bütün bu yapılan işlemler garantilidir.